tax Today


o Nas

Historia naszej firmy opiera się na doświadczeniu i obserwacji potrzeb startupów.

Dominika Kolmaga pracując w jednym z największych inkubatorów przedsiębiorczości w Europie zauważyła, że startupy po skończonym procesie inkubacji nie potrafią poradzić sobie w faktycznych realiach prowadzenia biznesu w Polsce. Sam inkubator pomagał rozwijać pomysł biznesowy, badać nowe rynki, natomiast zupełnie nie przygotowywał do podjęcia decyzji jaką formę prawną powinna przybrać firma, jakie podatki wybrać. Tacy przedsiębiorcy nie do końca zdawali sobie sprawę, że mają w ogóle coś do wyboru…

Dominika w tym samym Inkubatorze poznała Tomasza Nowaka, który pracował w dziale windykacji i analiz finansowych. Postanowiła zaprosić go do wspólnego projektu.

W 2018r. założyli TaxToday- firmę, która wyszła naprzeciw potrzebom startupów, początkujących przedsiębiorców, która wprowadzi je w realia prowadzenia biznesu w Polsce. Nasze założenie jest proste: mówić o podatkach, księgowości, o analizach finansowych w sposób prosty, zrozumiały dla każdego, pomagać prowadzić firmę na każdym jej etapie.

Dominika, nasza CEO prowadzi szkolenia i mentoringi w projektach akceleracyjnych, dla przedsiębiorców, studentów i tych, którzy marzą o swojej firmie, pomaga tworzyć budżety we wnioskach o środki publiczne, rozlicza dotacje.

Tomasz, nasz CFO każdego dnia dzielnie tłumaczy klientom jak powinni wystawić fakturę, czym jest ryczałt, a dlaczego trzeba w terminie zapłacić VAT. Ma ogromną cierpliwość w przekazywaniu praktycznych wskazówek klientom w potrzebie.

Do naszego zespołu dołączyły młode i energiczne specjalistki od księgowości, kadr i płac, marketingu i PR.

Razem tworzymy dynamicznie rozwijające się TaxToday i mamy w planach niejedną rewolucję!

Shopping Basket