tax Today

Księgowość dopasowana do Twoich potrzeb.

2008056550-Dominika-Kolmaga-Warszawa-foto-RafalNowak-ver1

Dominika Kolmaga

CEO TaxToday

Przedsiębiorca, ekspert księgowy i podatkowy, doradca biznesowy.

Od 2015 roku zawodowo wspiera startupy w rozwoju pomysłów biznesowych. Swoją karierę zawodową rozpoczęła na stanowisku specjalisty ds. finansowych, gdzie pod względem finansowym, kadrowym oraz prawnym obsługiwała startupy należące do największej sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie. Następnie zajmowała stanowisko menadżera regionalnego centrum rozliczeniowego na Mazowszu, gdzie koordynowała pracę zespołu dla ponad 500 aktywnych startupów.

Przeszkoliła ponad 2000 osób z zakresu między innymi podstawowej księgowości, podatków dochodowych, majątkowych oraz obrotowych i prawa pracy. Od 2017 roku bierze udział w programach szkoleniowych i preinkubacyjnych jako ekspert i trener.

Od 2018 roku jest CEO oraz prezesem spółki TaxToday, która swoim działaniem wspiera tradycyjne oraz nowoczesne biznesy. 

W marcu 2020 roku znalazła się wśród finalistek konkursu Sukces Pisany Szminką spośród 700 innych kobiet w kategorii Biznes na start/ Biznes lokalny. Natomiast w lipcu 2020 została zaproszona do projektu Sukces jest Kobietą w którym wraz z innymi kobietami biznesu dzieli się z innymi jak prowadzić biznes, godząc go z życiem prywatnym.

Chętnie angażuje się w inicjatywy, które pomagają kobietom odkryć w sobie odwagę, by prowadzić biznes odpowiedzialnie i z kobiecym wdziękiem.

Copyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.pl 
Podoba Ci się to zdjęcie? Podziel się z innymi, używając opcji „Udostępnij!”. / Do you like this picture? Share it with others, using the „Share

Tomasz Nowak

CFO Taxtoday

Przedsiębiorca, analityk biznesowy.

Od 2008 r. związany z finansami i przedsiębiorczością.

W latach 2012-2016 pracował na stanowisku menadżera działu windykacji i analizy finansowej. Z pasją poszerzał swoją wiedzę odnośnie planowania finansów w przedsiębiorstwach.

W 2016 roku założył swój pierwszy biznes, zajmując się monitorowaniem ponad dwumilionowego portfela należności klientów. Dzięki analizie portfela oraz bieżącej kontroli należności, klienci mogli przeznaczyć czas na sprzedaż swoich usług. W latach 2016-2018 współpracował z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, zarządzając działem windykacji oraz rozwijając dział partnerstw.

Od 2018 roku jest CFO oraz wiceprezesem spółki TaxToday, w której odpowiada m.in. za strukturę finansową firmy, tworzy zaawansowane arkusze kalkulacyjne oraz analizy finansowe klientów. Wiedzę, którą zdobył w praktyce wykorzystuje na co dzień w prowadzeniu TaxToday.

Chętnie pomaga swoim klientom, tłumacząc z pasją zawiłe procesy księgowe, sugerując konkretne działania finansowe lub windykacyjne w ich firmach.

Copyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.pl 
Podoba Ci się to zdjęcie? Podziel się z innymi, używając opcji „Udostępnij!”. / Do you like this picture? Share it with others, using the „Share

Anna Banasiak

Samodzielna Księgowa

Samodzielna księgowa, bilansistka, specjalistka ds. rachunkowości. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej studiów pierwszego stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalnościami: Rachunkowość oraz Finanse Przedsiębiorstw.

Księgową została z powołania, którą pragnęła zostać od najmłodszych lat co przekłada się na jej ciągłe dążenie do poszerzania wiedzy w tym zakresie.

Równolegle do studiów licencjackich, uczyła się od praktyków, uzyskując w 2018 roku Certificate in Business Accounting wydanym przez organizację CIMA, natomiast w lutym 2020 r. uzyskała Certyfikat Samodzielnego Księgowego (bilansisty, specjalisty ds. rachunkowości) przyznany przez Warszawski Oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Swoje doświadczenie zawodowe w księgowości zaczęła zdobywać w 2018 wraz z podjęciem pierwszej pracy w firmie outsourcingowej zajmującej się obsługą księgową i podatkową swoich klientów. Posiada doświadczenie na stanowisku Samodzielnej Księgowej w księgowości wewnętrznej.

Obroniła pracę magisterską o temacie: „Kontrakty długoterminowe w aspekcie rachunkowości finansowej i rachunkowości zarządczej”.

W przyszłości planuje poszerzyć swoją wiedzę, by zostać analitykiem finansowym, odpowiedzialnym za kontrole finansowe w przedsiębiorstwach.

Od marca 2020 r. rozpoczęła pracę w TaxToday, gdzie będąc na stanowisku Samodzielnej Księgowej jest mocnym filarem działu księgowości odpowiadając za prowadzenie ksiąg handlowych oraz sporządzania sprawozdań finansowych firm

Copyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.pl 
Podoba Ci się to zdjęcie? Podziel się z innymi, używając opcji „Udostępnij!”. / Do you like this picture? Share it with others, using the „Share

Natalia Dekarczyk

Specjalistka ds. Kadr i Płac

Specjalistka ds. Kadr i Płac. Z wykształcenia księgowa, magister kierunku Finanse i Rachunkowość na Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej w Warszawie. Równolegle do studiów oraz pracy w działach kadrowo-księgowych poszerzała swoją wiedzę z sukcesem kończąc kursy w Akademii Prawa Pracy i Rachunkowości Centrum Kształcenia Ustawicznego CEDOZ – zdobywając certyfikaty ze specjalności: Specjalista ds. Kadr, Specjalista ds. Wynagrodzeń oraz Główny Księgowy.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac oraz księgowości. Sama prowadzi swój biznes modowy, co przekłada się na świetne zrozumienie potrzeb przedsiębiorców.

W TaxToday pracuje od grudnia 2019 roku, gdzie głównie odpowiada za kadry i płace oraz wspomaga na co dzień dział księgowości. Łączy praktyczną wiedzę zdobytą podczas prowadzenia firmy z szeroką teorią, którą zdobyła na studiach i kursach, dzięki czemu jest nieocenionym wsparciem TaxToday. 

W przyszłości marzy o otwarciu swojego biura rachunkowego, w którym będzie wspierała przedsiębiorców swoją wiedzą i doświadczeniem  w prowadzeniu ich firm.

Copyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.pl 
Podoba Ci się to zdjęcie? Podziel się z innymi, używając opcji „Udostępnij!”. / Do you like this picture? Share it with others, using the „Share

Zuzanna Ciesielska

Creative Manager

Creative Manager

Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji oraz pracy jako Koordynator Projektów. Stworzyła projekt Szkolną Akademię Finansów, który z sukcesem koordynowała od 2018 roku, uzyskując dotację na drugą edycję. Projekt jest realizowany razem z Narodowym Bankiem Polskim i polega na realizacji zajęć warsztatowych oraz doradztw zawodowych w szkołach ponadpodstawowych na terenie Polski Wschodniej. Łączny budżet na obie edycje to ponad 500 tys. zł.

Dodatkowo posiada doświadczenie jako ekspert w platformie startowej Startup Heroes w zakresie analizy rynku i konkurencji pomagając Startupom dopasować swój produkt do aktualnie panującej sytuacji na rynku.

Ukończyła Warszawską Szkołę Reklamy specjalność Strategia Reklamy i Public Relations. Podążając za swoją pasją przez dwa lata uczyła się również zawodu jubilera w Państwowym Ognisku Artystycznym “Nowolipki”, dzięki czemu rozwinęła swój zmysł artystyczny i estetyczny, który wykorzystuje na co dzień w pracy.

Wszechstronność doświadczenia zawodowego sprawiła, że dołączyła do zespołu TaxToday w lipcu 2020 roku, gdzie odpowiada m.in. za marketing, aktualizację strony internetowej oraz wszelkie sprawy, które wymagają zdolności analitycznych oraz technicznych.

Shopping Basket