tax Today

Księgowość dopasowana do Twoich potrzeb.

Copyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.pl 
Podoba Ci się to zdjęcie? Podziel się z innymi, używając opcji „Udostępnij!”. / Do you like this picture? Share it with others, using the „Share

Tomasz Nowak

Prezes Zarządu Taxtoday

Przedsiębiorca, analityk biznesowy.

Od 2008 r. związany z finansami i przedsiębiorczością.

W latach 2012-2016 pracował na stanowisku menadżera działu windykacji i analizy finansowej. Z pasją poszerzał swoją wiedzę odnośnie planowania finansów w przedsiębiorstwach.

W 2016 roku założył swój pierwszy biznes, zajmując się monitorowaniem ponad dwumilionowego portfela należności klientów. Dzięki analizie portfela oraz bieżącej kontroli należności, klienci mogli przeznaczyć czas na sprzedaż swoich usług. W latach 2016-2018 współpracował z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, zarządzając działem windykacji oraz rozwijając dział partnerstw.

Od 2018 roku do 11-2023 był Wiceprezesem Zarządu TaxToday, w której odpowiada m.in. za strukturę finansową firmy, tworzy zaawansowane arkusze kalkulacyjne oraz analizy finansowe klientów. Wiedzę, którą zdobył w praktyce wykorzystuje na co dzień w prowadzeniu TaxToday. Obecnie zajmuje stanowisko Prezesa Zarządu.

Chętnie pomaga swoim klientom, tłumacząc z pasją zawiłe procesy księgowe, sugerując konkretne działania finansowe lub windykacyjne w ich firmach.

2008056550-Dominika-Kolmaga-Warszawa-foto-RafalNowak-ver1

Dominika Kolmaga - Nowak

Wiceprezes Zarządu TaxToday

Przedsiębiorca, ekspert księgowy i podatkowy, doradca biznesowy.

Od 2015 roku zawodowo wspiera startupy w rozwoju pomysłów biznesowych. Swoją karierę zawodową rozpoczęła na stanowisku specjalisty ds. finansowych, gdzie pod względem finansowym, kadrowym oraz prawnym obsługiwała startupy należące do największej sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie. Następnie zajmowała stanowisko menadżera regionalnego centrum rozliczeniowego na Mazowszu, gdzie koordynowała pracę zespołu dla ponad 500 aktywnych startupów.

Przeszkoliła ponad 2000 osób z zakresu między innymi podstawowej księgowości, podatków dochodowych, majątkowych oraz obrotowych i prawa pracy. Od 2017 roku bierze udział w programach szkoleniowych i preinkubacyjnych jako ekspert i trener.

Od 2018 roku do 11-2023 była Prezesem spółki TaxToday, która swoim działaniem wspiera tradycyjne oraz nowoczesne biznesy. Obecnie zajmuje stanowisko Wiceprezesa Zarządu.

W marcu 2020 roku znalazła się wśród finalistek konkursu Sukces Pisany Szminką spośród 700 innych kobiet w kategorii Biznes na start/ Biznes lokalny. Natomiast w lipcu 2020 została zaproszona do projektu Sukces jest Kobietą w którym wraz z innymi kobietami biznesu dzieli się z innymi jak prowadzić biznes, godząc go z życiem prywatnym.

Chętnie angażuje się w inicjatywy, które pomagają kobietom odkryć w sobie odwagę, by prowadzić biznes odpowiedzialnie i z kobiecym wdziękiem.

Natalia

Natalia Grabowska

Samodzielna Księgowa​

Swoją przygodę z księgowością zaczęła już od szkoły średniej uzyskując kwalifikacje jako Technik Ekonomista. Następnie kończąc finanse i rachunkowość w szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nieustanie poszerza swoja wiedze kończąc kursy w zakresie księgowości.

W TaxToday pracuje od września 2022 roku. Odpowiada za prowadzenie ksiąg handlowych. W przyszłości chce poszerzyć swoją wiedze w zakresie kadr i płac by móc kompleksowo wspierać klientów

Anna

Anna Duczyńska

Samodzielna Księgowa

Księgowa. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie księgowej, zarówno w małych i średnich firmach. Prowadziła księgowość spółek prawa handlowego. Pracowała w biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Obsługiwała kluczowych klientów firmy.

W TaxToday pracuje od grudnia 2022. Zajmuje się obsługą księgową klientów prowadzących księgi handlowe.

Projekt bez nazwy (1)

Marcin Jarzyło

Księgowy

Swoją przygodę z księgowością zaczął na studiach. Ukończył finanse i rachunkowość I i II  stopnia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Po skończonych studiach nieustanie poszerza swoją wiedzę chodząc na szkolenia do Stowarzyszenia Księgowych w Warszawie. Mimo ciągłego doskonalenia swojej wiedzy w zakresie Księgowości to w wolnym czasie spędza aktywnie czas w miejscach rekreacyjnych (siłownia, basen) oraz spełnia się artystycznie, malując obrazy.

W TaxToday pracuje od sierpnia 2023. Zajmuje się obsługą jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

RN po przeróbce 1

Rafał Nowak

Creative Manager

Creative Manager, zawodowy Fotograf od 1995 roku. Ma na swoim koncie liczne współprace fotograficzne i medialne z czołowymi markami i instytucjami w Polsce, takimi jak: ASW KHW, Blue Business Media, ECCO Polska, Forum od-Nowa, FritoLay, Fundacja Absolwentów i Studentów Uniwersytetu Warszawskiego – Universitatis Varsoviensis, Fundacja Nowe Horyzonty, Fundacja Ronalda McDonalda, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, GasPol, IKEA Polska, Konfederacja Lewiatan, McDonalds Polska, MilekDesign, Netia, Pepsico, Polish Market, Radio PIN, Radio WAWa, Telewizja Polska SA, TVP Info czy Warszawska Fundacja Filmowa.

Był również współorganizatorem takich wydarzeń, jak Festiwal Filmów Niezależnych „Jutro Filmu”, Ogólnopolski Przegląd Diaporam „Diapoteka”.

Miał także okazję dokumentować ogólnopolskie przedsięwzięcia, m.in.: Asy Empiku, Gala Pereł Polskiej Gospodarki, Jazz Jamboree, Jazzową Jesień w Bielsku-Białej, Kongres Biznes to rozmowy, Obywatelski Kongres Samorządowy, Solidarity of Arts, Sukces Pisany Szminką, Radio PIN, Warsaw Summer Jazz Days oraz Warszawski Festiwal Filmowy.

Jego doświadczenie, zdobywane na wielu płaszczyznach stanowi doskonałe dopełnienie działalności TaxToday, gdzie od 2020 roku Rafał czuwa nad oprawą graficzną publikowanych treści, dokumentowaniem wydarzeń, a także kampaniami reklamowymi i działalnością w Social Mediach.

Copyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.pl 
Podoba Ci się to zdjęcie? Podziel się z innymi, używając opcji „Udostępnij!”. / Do you like this picture? Share it with others, using the „Share

Marta Śledź

IT Solution Manager

IT Solution Manager, z wykształcenia analityk biznesowy oraz Specjalista ds. wyceny projektów i inwestycji. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała w pracy ze startupami, współrealizując programy akceleracyjne oraz projekty doradcze dla początkujących przedsiębiorców. 

W 2019 roku zaczęła karierę jako IT Project Manager w firmie zajmującej się projektowaniem produktów cyfrowych, gdzie współpracowała z czołowymi klientami w Polsce i za granicą, a pod koniec 2020 roku rozpoczęła pracę jako Kierownik Projektów w firmie, zajmującej się wdrożeniami i utrzymaniem systemów Customer Care, dla klientów takich jak m.in. Allegro, Arla, T-mobile, Orange czy Enea. S.A.

W TaxToday wspiera zespół w poszukiwaniu i doborze narzędzi, usprawniających funkcjonowanie poszczególnych obszarów działalności firmy, a także dba o bezpieczeństwo infrastruktury i kwestie techniczne.

Shopping Basket