tax Today

Opinie o Nas

Jeżeli szukacie księgowości, która oprócz rozliczania firmowych dokumentów dostarczanych co miesiąc będzie wychodziła z własnymi rozwiązaniami i sugestiami to dobry adres! Współpraca układa się świetnie, kontakt mailowy, telefoniczny, a nawet kawki (zazwyczaj w biegu) - bez zarzutu. W ekstremalnych i stresujących sytuacjach klient nie czuje się osamotniony. Wszelkie dokumenty i rozliczenia zawsze na czas. Firma na bieżąco śledzi zmiany podatkowe, przepisy i nowe regulacje. To co chyba najbardziej w nich cenię to to, że nie boją się głośno mówić, że instytucje się mylą i skutecznie im to udowadniają - oczywiście na korzyść klienta. Większość księgowości, z którymi miałam do czynienia niestety miały podejście odwrotne: Pani Olu, no nic się nie da zrobić, trzeba płacić. I płaciłam. Wielokrotnie bez sensu. Z czystym sumieniem mogę więc polecić Tax Today wszystkim przedsiębiorcom, a w szczególności tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w biznesie 🙂 już pierwsze spotkanie was o tym przekona!
Aleksandra Błażewicz-Villaverde
Właścicielka firmy EASY Aleksandra Błażewicz-Villaverde​
Polecam tak mocno, że mocniej się nie da. Zanim założyłam firmę, długo szukałam biura rachunkowego, z którym nadawałabym na podobnych falach - właściwie tylko to mnie powstrzymywało. Wtem spod ziemi wyrósł TaxToday i życie stało się prostsze i milsze. Pomagają mi na każdym kroku, są bardzo kontaktowi, sami wychodzą z inicjatywą i zawsze można na nich liczyć. POLECAM 100%.
Maja Jaworowska
Właścicielka firmy MAJEX
Równolegle z pracą etatową zdecydowałem się na otworzenie działalności gospodarczej. Tax Today pomogło zmierzyć mi się z największą zmorą młodego przedsiębiorcy, czyli ogarnięcie spraw z ZUS i US. Dzięki wsparciu Dominiki rozwiązaliśmy sporne kwestie podatkowe oraz zastosowaliśmy przyjazny program księgowy co pozwoliło nam na maksymalnym skupieniu się na rozwoju biznesu
Maciej Statkiewicz
Założyciel Stacji Excel oraz specjalista łańcucha dostaw P&G
Ufff... nareszcie kompetentnie a przy tym z inicjatywą i dobrymi pomysłami. Po latach prowadzenia firmy wreszcie znalazłem ludzi którzy faktycznie chcą w tym pomagać a nie tylko przepisywać cyferki. Jeśli szukasz kogoś kto ogarnie ci księgowość, nie musisz szukać dalej!
Filip Kalczyński
Aktor
Polecam z całego serca! 🙂 świetny kontakt z klientem, pomoc udzielana właściwie "od ręki" i bez zbędnych zawiłości!
Monika Piotrowska
Właścicielka firmy DORADZTWO PRAWNE Monika Piotrowska
Profesjonalizm, szybki kontakt, wszystko tak jak powinno być. Gorąco polecam!
Kamil Kamiński
Właściciel firmy KAMYK Kamil Kamiński
Osoby tworzące TaxToday mają ogromna wiedzę, którą potrafią przekazać tak, aby każdy zrozumiał o co chodzi w prowadzeniu czy to spółki czy własnej działalności. Polecam TaxToday każdemu kto dopiero zaczyna prowadzenie własnej firmy jak i tym, którzy chcą rozwinąć swoją działalność
Emilia Madej
Właścicielka firmy It's my t-shirt
Polecam! Rzetelne wykonywanie swojej pracy, pełne zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta i chęć wytłumaczenia nawet najmniejszej niejasności, zawsze serdeczni, pomocni i uśmiechnięci - to ważne 🙂 Zdecydowanie 5/5!
Kamila Lipka
Właścicielka firmy poliTECHNIKA strzyżenia
Shopping Basket