Usługi finansowe

dla Twojej Firmy

Kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe pozwalają na zaspokojenie mniejszych potrzeb. Dzięki nim można sfinansować wiele planów. Jednak rynek pożyczkowy jest skomplikowany, dlatego najbezpieczniej skorzystać z pomocy ekspertów. Dzięki nam znajdziesz bank lub firmę pożyczkową oferującą jasne i uczciwe warunki kredytu.

Kredyt możesz przeznaczyć na dowolny cel, a formalności będzie naprawdę niewiele. Zaletą jest szybki proces decyzyjny oraz to, że większość, a czasem wszystkie sprawy można załatwić online. Jesteśmy mobilni i w zależności od Twojego miejsca zamieszkania, gotowi na osobiste spotkanie. W skrócie: zrobimy wszystko, by bank przyznał Ci kredyt. 

Kredyt hipoteczny

Własna nieruchomość to stabilizacja, ale również świetna inwestycja. Decyzja o kredycie hipotecznym powinna być świadoma i rozsądna. A łatwiej ją podjąć ze wsparciem ekspertów kredytowych. Oferujemy Ci bezpłatną kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie kredytu hipotecznego. Współpracując z nami, oszczędzisz czas i pieniądze. Na przykład dlatego, że znajdziemy kredyt z jak najniższymi opłatami, prowizjami i odsetkami.

Dzięki nam dowiesz się, jak przebiega finansowanie kupna lub budowy nieruchomości kredytem, jakie warunki musisz spełnić, jaką masz zdolność kredytową, a także, w których bankach złożyć wnioski. Przygotujemy Cię od podstaw i będziemy towarzyszyć na każdym etapie transakcji. W skrócie: zrobimy wszystko, by bank przyznał Ci kredyt. 

Kredyt firmowy

Kredyt firmowy umożliwia rozwój przedsiębiorstwa, dlatego jest to bardzo powszechne źródło finansowania. Warto skorzystać z szansy, by mieć zastrzyk gotówki na finansowanie bieżącej działalności, inwestycje czy ekspansję na nowe rynki. Pozyskanie środków na otwarcie czy rozwój firmy często jest trudne i wymaga przebrnięcia przez wiele skomplikowanych procedur. Na szczęście możesz liczyć na naszą pomoc. 

Jeżeli prowadzisz firmę, to masz wiele możliwości i możesz się ubiegać o różnego rodzaju kredyty, w tym odnawialne, inwestycyjne, obrotowe, hipoteczne, na zakup środków trwałych, nieodnawialne wypłacane jednorazowo itp. Pomożemy dobrać taki, który spełni Twoje oczekiwania. W skrócie: zrobimy wszystko, by bank przyznał Ci kredyt. 

Kredyt dla rolników

Rolnicy mają możliwość korzystać zarówno z kredytów komercyjnych, jak i preferencyjnych. Dzięki nim mogą modernizować i rozwijać swoje gospodarstwa, a także wspomagać się w niekorzystnych okresach (susze, niższe plony, zastój itp.). Atrakcyjność kredytu dla rolnika polega głównie na niższych od rynkowych stopach procentowych, dłuższym okresie spłaty i możliwości umorzenia. 

Zapraszamy do współpracy, jeżeli chcesz otrzymać kredyt na lepszych warunkach. Pomożemy przygotować dokumenty, wybierzemy ofertę oraz przeprowadzimy przez wszystkie procedury. 

Pożyczka hipoteczna

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, masz szansę otrzymać wysoki kredyt z długim okresem spłaty. A pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel. Pomożemy Ci otrzymać kredyt, dzięki któremu sfinansujesz swoje marzenia, rozwiniesz firmę lub wykorzystasz w inny sposób. W skrócie: zrobimy wszystko, by bank przyznał Ci kredyt. 

Kredyt konsolidacyjny

Wciągnięcie się w spiralę długów doprowadza nie tylko do problemów finansowych, ale również kłopotów rodzinnych i osobistych. Można temu zaradzić, ale trzeba podjąć odpowiednie kroki. Dobrym sposobem na stopniowe uwalnianie się od wielu zadłużeń jest ich konsolidacja.

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu wszystkich zobowiązań w jeden kredyt w jednym banku lub firmie pożyczkowej. Dzięki temu klient nie musi się martwić dotrzymywaniem wielu terminów spłaty, ponieważ ma tylko jeden. Oprócz tego zmniejsza się miesięczna rata i suma zobowiązań. Pomożemy Ci w konsolidacji różnych zadłużeń – pożyczek, kredytów oraz chwilówek. W skrócie: zrobimy wszystko, by bank przyznał Ci kredyt.